ליצנית בחיפה

ליצנית ליום הולדת

ילדי חיפה אוהבים לצחוק! איך אנחנו יודעים את זה? העובדה שידיהם של הליצנים השונים בחיפה עמוסות עבודה במשך כל השנה היא זו שמעידה כאלף עדים על מגמות הצחוק המתפשטת וצוברת תאוצה.

כי הצחוק יפה לבריאות

נדמה כי האמרה הנדושה ועתיקת היומין זוכה לעדנה מחודשת ולפירושים מחודשים בעקבות המחקרים הרבים המוכיחים לנו שוב ושוב בדבר החשיבות של הצחוק והתמורה המהותית והמשמעותית שלה למען הבריאות ולמען שיפורה.

אנו רואים היום ממש בכל מחלקה בכל בית חולים בארץ, את התופעה של הליצנים הרפואיים. תפקידם של הליצנים הרפואיים הופך לא פעם לתפקיד רפואי של ממש ולעיתים מה שהליצן הרפואי מצליח לפעול אצל החולה לא מצליח אף הטוב שברופאים. היות ובצחוק ניתן לעשות הרבה מאוד והצחוק שכאמור יפה לבריאות, אכן מצליח לרפא ולשפר את מצבם הרפואי של החולים. הן בגוף וקל וחומר של אלו הפגועים בנפש.

הליצנית שלכם בחיפה

לא חייבים להיות חולים או להתאשפז בבית חולים על מנת לזכות בהופעה של ליצנית בחיפה… בכל אירוע או מסיבה חברתית, מסיבת יום הולדת או תכנית לקייטנה יכולה להתאים התכנית של הליצנית. ילדי חיפה כבר מכירים את תקווה גטיה הליצנית. הם רק רואים אותה וחיוך עולה על פניהם. עיניהם נוצצות ואור נשפך מהפנים שלהם. כי הם כבר יודעים – אם תקווה גטיה הליצנית כאן – הולך להיות פה שמח…

איך תשיגו את הליצנית?

השתכנעתם שהתכנית של  הליצנית זוהי ה – הופעה של השנה. היכן תמצאו אותה וכיצד תיצרו עמה קשר?

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים אורגני