ליצנית ליום הולדת

הנרות כובו זה מכבר… העוגה נאכלה אף היא עד תומה. צלחות הבמבה, הביסלי, הדוריטוס והצ'יטוס ושל כל שאר הממתקים והחטיפים, אף הן נותרו ריקות ומיותמות על השולחן, ומה עושים עכשיו? החבר'ה מתחילים להשתעמם ומחכים לשמוע מתי תסתיים המסיבה… אך פתאום הפתעה! בפתח מופיעה תקווה גטיה הליצנית!

רוח חדשה נושבת בין החוגגים ופניו של חתן או כלת האירוע מוארות.

הולך להיות שמח…

למה כדאי להזמין ליצנית ליום הולדת?

באירועים המיועדים לילדים, נדרשת בדרך כלל תכנית כלשהיא אך שלא תהיה כבדה מידי. על התכנית להיות קלילה אך סוחפת, לא ארוכה מידי ולא משעממת, מרתקת את כל המשתתפים ומותירה בפי כולם טעם טוב. כאשר אתם בוחרים בתכנית של ליצנית ליום הולדת – עניתם בעצם על כל הדרישות הללו.

מסיבת יום הולדת בהשתתפותה של תקווה גטיה הליצנית, זוהי מסיבת יום הולדת מיוחדת במינה. תקווה גטיה מצליחה לשעשע את כל המשתתפים אף את השכבה הבוגרת יותר, היא מעצימה ומרוממת את האווירה ומותירה את כולם עם טעם מדהים מהמסיבה אותה לא ישכחו עוד זמן רב.

מזמינים את תקווה ליצנית ליום הולדת

אז אם גם אתם עומדים בפני מסיבת יום ההולדת של הנסיך שלכם, ואתם תוהים ומבולבלים אל מול ההיצע הקיים בשוק הפקות האירועים, ולא יודעים אם לבחור במתנפחים או בהצגה, בתאטרון בובות או בחידון, קבלו את ההמלצה שלנו! ליצנית! רק ליצנית טובה  , תהפוך את מסיבת יום ההולדת שלכם למשהו ברמה אחרת הילדים עוד ידברו על המסיבה הזו חודשים אחר כך.

אז מהרו וצרו קשר, בטלפון או באתר של תקווה גטיה, תפסו את היום 'שלכם' תשמח לבוא, לשמוח אתכם ולשמח אתכם!

שניפגש רק בשמחות ובשמחה!

ליצנית ליום הולדת

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים אורגני