מחיר ליצנית ליום הולדת

יום הולדת חגיגה נחמדת… כך שרים כולם, וכאשר מתקרב היום הגדול מתעצמת לה השירה ועולה בכמה וכמה אוקטבות… הקטנצ'יק שלכם נרגש כולו מהחגיגה הקרבה והוא בטוח שאתם עומדים לקטוף עבורו את הירח – לא פחות! אין על ההתרגשות שלו… אתם כנראה חפצים לארגן לו מסיבה מרשימה שאכן תענה על הציפיות שלו. אך דא עקא, כאשר אתם יוצאים לברר אצל המפיקים השונים, מה הם המחירים של האירועים הללו, אתם המומים ומופתעים לשמוע כי מדובר בהוצאה רצינית ביותר! אתם לא חושבים שיש הצדקה להוציא סכום אגדי שכזה על מסיבת יום הולדת חגיגית ומרגשת ככל שתהיה.

מה המחיר של ליצנית ליום הולדת –

אנו כאן כדי לספר לכם, שכאשר אתם בוחרים בתכנית של ליצנית ליום הולדת, תוכלו בהחלט להישאר במסגרת התקציב שלכם. כי מחיר ליצנית ליום הולדת אינו בשמים. המחיר שפוי בהחלט ושווה לכל כיס. העובדה הזו הופכת את האפשרות למעשית ולכן רבים פונים לשכור את שירותי הליצנית לכל מסיבה או אירוע המיועד לילדים. ואם אתם חושבים שנמאס להם,  אתם טועים ובגדול! הילדים נהנים בכל פעם מחדש כאילו מדובר בפעם הראשונה בה הם צופים בהופעה של ליצן.

 הליצנית – היא הכתובת

הבנתם שתכנית של ליצנית לא יקרה כל כך אך חשוב לנו לספר לכם כמה התכנית של תקווה גטיה הינה מיוחדת שלא תרגישו כי בחרתם בה כברירת מחדל, בשל המחיר הנוח.

הילדים כולם משוגעים על . הם רק רואים אותה נכנסת עם התלבושת האופיינית, וחיוך עולה על פניהם… תקווה מצליחה לסחוף אחריה את כולם, וכולם צוחקים וצוחקים עד דמעות…

אם אתם זקוקים לתכנית טובה ובמחיר סביר – פנו אל , מובטחת לכם פעילות משעשעת וחווייתית במיוחד!

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים אורגני